"Przestrzeń wewnętrzna staje się rzeczywistością budynku."

Frank Lloyd Wright


 


Kilka słów o mnie


Jestem absolwentem politechniki krakowskiej wydziału architektury i urbanistyki, miłośnikiem folkloru i muzyki a także jazdy na motorze...

Szerokie spektrum zainteresowań i bardzo zróżnicowane życie osobiste i zawodowe pozwala mi spoglądać na sferę architektonicznego rozwoju z dużą dozą tolerancji i chęcią ciągłego poznawania indywidualnego zapotrzebowania odczucia spełnienia i zadowolenia pośród otaczającego świata i przestrzeni. Każda osoba i jej inwestycja jest dla nas niezwykłym wyzwaniem i najważniejszym zadaniem do zrobienia.

W ramach zlecenia wykonujemy wszystkie niezbędne wnioski, uzgodnienia, celem uzyskania możliwości Rozpoczęcia wykonywania robót budowlanych. W świetle istniejących realiów, gdzie większość inwestorów mieszka poza terenem inwestycji, kontaktujemy się w zależności od potrzeb i wymagań za pomocą dostępnych środków internetowych, komunikatorów, telefonii komórkowej, poczty tradycyjnej itp.

Zespół pracowni stanowią wykwalifikowani i doświadczeni inżynierowie, architekci. Współpracujemy i koordynujemy projekty z wykonawcami, producentami, kierownikami i inspektorami na budowach.

Zapraszamy do współpracy.

Drogocenny czas naszych klientów jest dla nas największym priorytetem!


Skontaktuj się z nami


Adres biura:

ul. Polna 18
34-424 Zaskale,


GSM:

570 770 600
609 683 078


e-mail:

Jak do nas dojechać?